Sakala tn. 11, 10141, Estonia, Tallinn

Meist

MyApartments.ee

Meist

My Apartments on 2015. aastal valminud korterhotell Tallinna kesklinnas, Sakala tn.11. Korterhotell asub täielikult kaasaja nõuetele vastavalt ümberehitatud 19. sajandist pärit hoones, millest on alles kaunis ajalooline paekivifassaad.

Asume 200m kaugusel Tallinna linna tähtsaimast väljakust – Vabaduse väljakust ning 200m kaugusel Tallinna suurimast kultuuri ja kaubanduskeskusest Solaris. Raekoja plats Tallinna vanalinna südames asub meist 300m kaugusel.

Pakume hea hinnaga nii lühiajalist kui pikemaajalist kvaliteetset majutusteenust ning klientidele ka tavahotellidest oluliselt suuremat privaatsust.

Meie eeliseks on asukoht Tallinna südalinnas, vanalinna vahetus läheduses, kuid samas vaiksel ja rahulikul tänaval.

My Apartments korterhotellis

My Apartments korterhotellis on 20 mugavat, täielikult möbleeritud külaliskorterit suurusega 22m2 kuni 53m2. Igal korrusel on 2 suure 10 ja 12m2 suuruse rõduga korterit ning viimasel 5. korrusel paiknevas kahes suuremas korteris ka katuseterrassid 38m2 ja 39m2.

Mugavus

Kõik rõdud ja terrassid on varustatud rõdumööbliga. Kõikides korterites on vannituba või dushiruum ja wc, köögimööbli ja köögitehnikaga varustatud kööginurgad, pesumasinad ning TV ja internet.

Lauanõud ja voodipesu

Olemas on vajalikud lauanõud ja voodipesu. Majas on lift. Korterhotellil on kinnises sisehoovis parklakohad, mida on võimalik väikese lisatasu eest juurde rentida.

Parkla

Korterhotellil on kinnises sisehoovis parklakohad, mida on võimalik väikese lisatasu eest juurde rentida. Maja ees tänaval on parkimine lubatud kesklinna tasulise parkimisala tariifide alusel.